SalsayBachataTURKEY

Aytunç Bentürk Dans AkademiSize ne vaat ediyoruz? Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonu, şampiyonların, ünlülerin, TV Dans Yarışmalarının koreografı ve hocaların hocası Aytunç Bentürk ve uzman kadrosu eşliğinde farklı bir dünyaya adım atacaksınız. Her adımda ruhunuzu keşfedecek, her figürde gündelik yaşamın stresini üzerinizden atacak, kendinize geleceksiniz. Hayata çok daha güzel bir pencereden bakacaksınız.

Herkesin bir ritim duygusu var. Her ritmin de bir dansı… Aytunç Bentürk Dance Academy’de ruhunuzu anlatan dansı seçin. Yepyeni bir dünyanın kapılarını ardına kadar açın.

Hiç kalbin kırılmamış gibi sev kimse izlemiyormuş gibi dans et!

Ve Dans

Ve Dans, dans eğitmeni ve işletmeci Gizem Müftüoğlu tarafından kurulmuş olup dansın her çeşidini 7′den 70 ‘ye her yaştan insanın yapabileceği türde olanaklar sunmaktadır.

Tutkunun dansı Tango, kuralları aşarak dansçının ruhunu özgürce sergilediği ‘Serbest Stil Dansları’, kültürü ve yaşam tarzıyla son zamanlarda kendini ön plana çıkarmayı başaran ‘Hip-Hop’, klasik müziğin sanatsal anlamda hareket, duygu ve mimiklerle yorumlandığı bir dans olan ‘Bale’ ve bunun gibi müzik eşliğinde yapılan her türlü estetik hareketle ortaya çıkan danslar, bir gelenek, sanat, ifade şekli hatta bir tedavi şekli haline gelmiştir. Biz de dansın insanın doğasında olduğu bilincinden hareketle dans etmek isteyen herkese eğitim vermek amacıyla kurulduk.

300 metrekarelik açık bahçesi, 2 salondan oluşan toplam 100 metrekarelik dans salonları ve 30 metrekarelik kış bahçesiyle VE DANS eğlenceli bir sosyal aktivite mekanıdır.

Mydream Dans

Kaliteli, estetik, etkin ve akademik metodlarla, 7’den 70’e herkesin keyifle dans edeceği, sıcak bir ortam; 
“MY DREAM DANCE” Dans Okulu…
Hayallerinde her zaman dans edebilmek ve bunu ulaşabildiği herkese aktarabilmek olan, hayatını dansa adamış beden eğitimi öğretmeni Erkan Gündüz; “Hayat aynı zamanda bir danstır” sözünden yola çıkmış ve “Benim hayalim dans etmek” diyerek “My Dream Dance” dans okulunu kurmaya karar vermiştir.
“My Dream Dance” dans okulu, 2003 yılı Şubat ayında Bolu’da Erkan Gündüz ve Nesli Sarıberberoğlu ortaklığı ile kurulmuş olup, 2004 yılında İstanbul’da açılan okul merkez konumuna getirilmiştir. Daha sonra kuruculardan Erkan Gündüz 2006 yılında tek başına kurumun başına geçmiş ve halen yöneticiliğini sürdürmektedir.

Dansorium

Bu kapıdan girince hayatınız değişecek!

İstanbul'un en köklü dans okullarından biri olarak, 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz. Mecidiyeköy'de bulunan merkezi konumumuz, tecrübeli eğitmen kadromuz ve ferah stüdyolarımız ile sizleri bekliyoruz.

Biz müşteri aramıyoruz. Sadece bir dans okulu değil sosyal bir arkadaşlık ortamı yaratıyoruz.
Dostlar arkadaşlar kazanmak istiyoruz. Gelin arkadaşımız olun beraber dans edelim. İstanbul Dans Kursları içerisinde en köklülerden biri olan dans okulumuz 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir. Oldukça merkezi bir yer olan Mecidiyeköyde, dalında uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışan okulumuz, 3 adet dans salonu ve bir dans kafeden oluşmaktadır.

Okudans

Kaliteyi ve estetiği bir araya getirip akademik metotlar uygulayan OKUDANS ACADEMY, eğitmenleri ve yetiştirmiş olduğu öğrencilerle; dans geceleri, gösteriler ve organizasyonlarla sadece İzmir’de değil, Türkiye’de dansın en önemli adreslerinden biri olmuştur.

Alsancak’ta hizmet vermekte olan OKUDANS ACADEMY, alanında profesyonel eğitmenlerle “Çocuk, Genç, Yetişkin ve Sporcu” sınıflarıyla 7’den  70’e herkese dans eğitimi vermektedir.

OKUDANS ACADEMY, Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde dans ile bütünleşen, dansı yaşayan ve yaşatmak isteyenleri, nitelikli ve kaliteli ortamlar sağlayarak, tarihsel ve kültürel mirasa sahip İzmir’de buluşturmayı hedefleyip, İzmir’i ve Türkiye’yi dünyadaki sayılı dans merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Tarz Dans

La Noche Dans Akademi

Danskeyfi Ataşehir

1998 yılında Kurucu eğitmenimiz Ulaş Ata tarafından kurulan Danskeyfi Dans Akademileri halen 4 farklı şubesinde hizmet vermektedir. Yetişkinlere, Çocuklara ve Gençlere yönelik Dans Eğitimleri ile onbinlerce kişiye dans tutkusunu aşılamış bir kurum olan Danskeyfi ile tanışmak ve profesyonel kadrosundan eğitim almak için herhangi bir şubemiz ile iletişime geçmeniz yeterli. Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin Kurum İçi Eğitimlerinde , Üniversite Dans Kulüplerinin kurulmasında ve eğitimlerin planlanmasında en büyük tecrübeye sahip olan kurumumuz bu etkinlikler neticesinde Guinness Rekorlar Kitabına adını yazdırmış tek dans eğitim kurumudur.